اخبار و مقالات

استعلام بارکد کفش ریباک

معمولا کفش های اصل یا همان اورجینال ساخت کشور چین هستند چرا که کارخانه تولید تمامی برندهای اصلی کفش اعم از اسکیچرز، نایک، ریباک ( ریبوک )، آدیداس و … همه در چین هستند . ( به دلایل مختلف از جمله کاهش هزینه های تولید و … ) . بنابراین اگر به شما گفته شد این کفش تولیدویتنام یا هرجای دیگری است، به حرفشان شک کنید و مطمئن باشید که کفشی که تولید چین نیست، نمی تواند اصل باشد .

کفش های کپی (high copy) علی رقم کیفیت نسبتا خوب و قابل قبولی که دارند جزء دسته کفش های تقلبی و فیک قرار می گیرند . این کفش ها عموما تولید کشور ویتنام هستند و تشخیص کپی بودن این مدل کفش ها از مدل اصلی کمی مشکل است .

مصرف کفش های کپی (high copy) تولید ویتنام برای کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی صرف خرید کفش کنند توصیه می شود، چرا که کیفیت قابل قبولی دارند و بسیار نزدیک به نمونه اصلی است .

یکی از روش های تشخیص اصالت کفش، اسکن بارکد کفش است .

از راه های تشخیص اصل بودن کفش که در 90 – 80 درصد موارد هم مطمئن و صحیح جواب می دهد، اسکن بارکد تعبیه شده بر روی جعبه و کارتن کفش است . برای انجام این تست فقط به یک جعبه کفش، یک گوشی هوسمند مجهز به نرم افزار اسکن و شناسایی بارکد نیازمند هستید .

بعد از اسکن بارکد توسط گوشی موبایل، در صورتی که کالا اصل باشد، عکس محصول، کشور سازنده و دیگر مشخصات کفش را در نرم افزار مشاهده خواهید نمود و در صورت اصل نبودن یا اطلاعات غلط نمایش داده می شود یا هیچ اطلاعاتی نمایش داده نمی شود .

سخن پایانی

اگر به دنبال خرید کفش اورجینال ریباک هستید، به فروشگاه اینترنتی تهران ریباک مراجعه نمایید . فروشگاه اینترنتی تهران ریباک تمامی کفش های اورجینال ریباک را داراست و صحت اصل بودن محصول مورد نظر خریدار را تضمین می کند . این فروشگاه اینترنتی سایزهای مختلف کفش و کتونی ریباک را داراست و در صورت تک سایز شدن از تخفیف خوبی برخوردار می شوند .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *