وبلاگ

چگونه بفهمیم کتونی اورجینال است ؟

کفش مردانه ریباک مدل Classic Leather GW3329

امروزه به دلایل مختلفی از جمله نبود نمایندگی های معتبر محصولات مختلف و با توجه به قیمت ارز، بازار محصولات تقلبی و فیک در کشور های زیادی مانند ایران بسیار زیاد شده که در اکثر مواقع تشخیص محصول اصل از تقلبی گاهی برای کارشناسان نیز دشوار می‌ شود. محصولی مانند کتانی که طرفدار زیادی به خصوص در کشور ایران داشته و با توجه به وجود برند های معتبر در دنیا، افراد سودجو با استفاده از این فرصت کتانی های تقلبی را به نام اورجینال به مردم می فروشند.

علاوه بر این موارد به دلیل وجود بسیار جنس های بی کیفیت و تقلبی در بازار و پایین بودن قیمت آن باعث شده تا افراد از خرید جنس های اورجینال خودداری کنند و به این محصولات روی بیاورند. در حالی که کتانی های اورجینال نسبت به کتانی های تقلبی دوام و عمر بیشتری داشته و بسیاری از افراد از این موضوع بی اطلاع هستند. ما در اینجا می خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه بتوانید کتانی تقلبی و اورجینال را از یک دیگر تشخیص دهید.

قیمت کتانی اورجینال

راحت ترین موردی که توسط آن می توانید یک کتانی تقلبی را تشخیص دهید قیمت آن است. برای مثال اگر فروشنده کتانی را به شما معرفی کرد با قیمت ۸۰۰ هزار تومان در فیک بودن آن تردید نکنید چرا که کتانی های اورجینال به هیچ عنوان قیمت کمی ندارند. به شما پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قیمت اصلی کتانی ها به سایت اصلی برند مورد نظر مراجعه کنید تا از قیمت اصلی آن باخبر شوید. پس از انجام این کار متوجه خواهید شد که تفاوت بسیار زیادی میان این دو قیمت وجود دارد.

بارکد کتانی

امروزه خوشبختانه اکثر برند های معروف مشخصات و جزئیات کامل کتانی را بر روی جعبه آن درج می کنند همچنین علاوه بر این موارد شما در قسمت زیر زبانه کتانی بارکدی را مشاهده خواهید کرد که به کمک آن می‌ توانید از طریق گوگل به تقلبی و اورجینال بودن کتانی پی ببرید. پس از سرچ در گوگل اگر عکس بارگذاری شده با عکس یکی باشد از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. اما در برخی مواقع عکس ها با یک دیگر یکسان است اما کتانی مورد نظر شما فیک بوده که در این مواقع بهتر است تا مراحل دیگر را هم امتحان کنید.

لوگوی کتانی

لوگوی که بر روی کتانی اورجینال درج می شود حتماً بر روی کتانی ها حک و یا دوخته شده است. بنابراین اگر شما لوگوی بر روی کتانی مشاهده کردید که به صورت استیکر و برچسب های مختلف می باشد قطعاً از تقلبی بودن آن مطمئن باشید. این لوگو ها معمولاً در قسمت زبانه کفش و یا روی کفی کفش قرار دارند که می توانید به آن قسمت مراجعه کنید.

ویژگی های کتانی

یکی از راه های دیگری که شما به کمک آن می توانید تشخیص دهید کتانی مورد نظر شما اورجینال و یا فیک است از طریق ویژگی های آن کتانی است. شما در اینجا می توانید به کمک اطلاعاتی که از قبل نسبت به آن کتانی کسب کرده‌ اید تشخیص دهید که کتانی اصل و یا فیک است. مانند سایر محصولات دیگر نظیر لوازم خانگی یا گوشی همراه که قبل از خرید به خوبی تحقیق می کنید و جزئیات آن را متوجه می شوید. این اطلاعات به شما کمک می‌ کند تا کتانی تقلبی و فیک خریداری نکنید.

هر سوالی راجع به محصولات ریباک دارید، با شماره 09128669077 تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *