وبلاگ

فرق لباس اورجینال با کپی

هودی مردانه ریباک کد FS8487

فرق لباس اورجینال با کپی

در دنیای امروز به دلیل پیشرفت فناوری و جا افتادن فرهنگ مصرف گرایی در میان مردم، باعث شده تا فرصت های زیادی برای افراد سودجو به وجود بیاید تا بتوانند درآمد زایی بیشتری داشته باشند. همواره داشتن اقلام و لباس اورجینال نشان دهنده اقتصاد مطلوب آن شخص است اما متاسفانه امروزه برند های معتبر توانایی این را ندارند تا تولید لباس کپی محصولات خودشان را متوقف کنند. چرا که به قدری این امر امروزه آسان شده و افراد بسیار زیادی هستند که لباس های فیک برند های معتبر را تولید می کنند و به فروش می رسانند.

به دنبال این اتفاق باید شما توانایی این را داشته باشید تا بتوانید لباس اورجینال را از لباس کپی تشخیص دهید و بدانید که تفاوت‌ های میان این دو لباس چه چیز هایی هستند. با وجود این اطلاعات هنگام خرید مطمئن خواهید شد که لباس اورجینال برند مورد نظر خودتان را خریداری می کنید. در بازار لباس هایی وجود دارند که شما در نگاه اول متوجه فیک بودن آن نمی شوید و به همین دلیل باید اطلاعات کامل تری در این باره داشته باشید تا بتوانید به صورت ماهرانه لباس اورجینال را از لباس کپی تشخیص دهید. ما اینجا هستیم تا به برخی از مهم ترین این تفاوت ها اشاره کنیم.

شیوه دوخت لباس اورجینال

واضح است که اگر روی لباس مواد بیشتری استفاده کنیم باعث افزایش هزینه آن می شود بنابراین برای افرادی که لباس های کپی تولید می‌ کنند صرفه اقتصادی ندارد. اگر شما به شیوه دوخت لباس برند های معتبر دقت کنید بسیار ظریف تر و پر جزئیات تر از لباس های فیک است.

به همین دلیل لباس های کپی دارای دوخت کمتری هستند تا مواد کمتر از آن استفاده شود که به دنبال بتوانند با قیمت مناسب تری عرضه کنند. اما لباس های اورجینال دارای مواد بیشتری هستند که به همین دلیل جزو اقلام لوکس به حساب می‌ آید و هزینه بیشتری باید برای آن بپردازید و شما با نگاه کردن به آن متوجه این تفاوت می شوید که درز روی لباس ها و سایر اقلام بسیار تمیز تر و یکنواخت تر از محصولات کپی است.

پارچه لباس

یکی دیگر از تفاوت های لباس اورجینال و کپی نوع پارچه به کار رفته در آن لباس است. پارچه لباس های کپی معمولاً دارای وزنی سبک بوده و از کیفیت بالایی برخوردار نیستند که شما با لمس کردن آن متوجه برخی از این موارد می شوید. پارچه ای که در لباس های اورجینال به کار می رود سنگین تر بوده و این پارچه ها پاره نمی شوند همچنین رنگ آن نیز محو نمی شود. برند های معروف اغلب لوگوی مورد نظر خودشان را روی پارچه داخلی لباس قرار می دهند و حتماً به این نکات هنگام خرید لباس توجه کنید.

قیمت لباس

مشخص است که لباس های اورجینال به دلیل این که جز کالا های لوکس می باشند دارای قیمت پایینی نیستند و اگر شما لباسی را مشاهده کردید که طراحی ظاهری آن نسبتاً خوب و با کیفیت است اما قیمت پایینی دارد به احتمال زیاد آن لباس کپی است. معمولاً برند های معتبر تخفیف خیلی زیادی روی لباس‌ های خودشان اعمال نمی کنند به همین دلیل اگر لباس هایی را مشاهده کردید که با تخفیف های زیادی به فروش می رسند می‌ توانید متوجه کپی بودن آن شوید. علاوه بر آن به بررسی برچسب های قیمت بپردازید و همچنین مشاهده کنید که آیا لوگو مورد نظر روی آن لیبل ها طراحی شده است یا خیر.

لوگوی لباس اورجینال و کپی

درست است که یکی از تفاوت های لباس اورجینال و کپی لوگوی آن ها است اما باید به شما بگوییم که امروزه شیوه کپی کردن به قدر پیشرفته شده که در برخی مواقع از روی لوگو قادر به تشخیص لباس کپی و اورجینال نخواهید بود. اما با این حال برخی ناهماهنگی هایی در بین این دو لوگو وجود دارد چرا که اغلب برند های معتبر در تلاش هستند تا جزئیات لوگوی خود را بیشتر کرده و حتی شکل آن را به روز رسانی کنند.

با این وجود اگر شما از جدید ترین لوگو برند مورد نظر خودتان مطلع باشید می توانید از این طریق متوجه کپی بودن سایر لباس ها شوید. جزئیات لوگو موجود بر روی لباس باید دقیقاً مشابه با نمونه اصلی آن باشد و هیچ گونه تغییر کوچکی نیز نباید در آن وجود داشته باشد. اما با این حال هر چقدر هم لوگو شبیه به نسخه اصلی آن باشد در واقع لوگوی ارزان‌ قیمت نسخه اصلی بوده که از نحوه طراحی و جنس به کار رفته آن می‌ توانید متوجه این قضیه بشوید .

تمامی محصولات اورجینال چه پوشاک و چه کفش همگی ارتیکل نامبر دارند و شما می توانید با سرچ کردن مشخصات محصول را دریافت نمایید .

برای خرید محصولات اورجینال ریباک به وب سایت https://tehranreebok.com/ مراجعه نمایید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *